Selena Gomez i J Balvin w nowym singlu Benny’ego blanco i Tainy’ego

1 marca 2019
ok. 2 minut czytania

Benny Blanco i Tainy zaczęli pracę nad „I Can’t Get Enough” w grudniu 2018, a do studia zaprosili światowe gwiazdy: Gomez i J Balvina.

– Jestem niezmiernie podekscytowany tym utworem – mówi Tainy. – Cieszę się, że udało nam się to wszystko poskładać, zwłaszcza że cały proces przebiegł organicznie i bezproblemowo. To bardzo radosny kawałek. Każdy zaangażowany w jego powstanie z miejsca pokochał tę piosenkę. Myślę, że „I Can’t Get Enough” będzie piosenką, która poprawia wszystkim nastrój.

Utwór jest pierwszym wydawnictwem Benny’ego Blanco od czasu debiutanckiego albumu „Friends Keep Secrets”. Na krążku znalazły się takie utwory jak „Eastside” z Halsey i Khalidem, „I Found You” z Calvinem Harrisem, „Better to Lie” z Jesse i Swae Lee oraz „Roses” z Juice WRLD i Brendonem Urie, jak również utwory nagrane we współpracy z Ty Dolla $ign, 6LACK czy Ryanem Beatty.

Tainy, który w tym roku planuje wydanie solowego projektu, jest odpowiedzialny od strony produkcyjnej za wiele hitów pop, urban i latin, w tym album „Vibras” J Balvina czy „X 100PRE” Bad Bunny’ego. Na solowym wydawnictwie producenta pojawią się wspólne utwory z Bad Bunnym, J Balvinem, Ozuną i wieloma innymi. Tainy pochodzi z San Juan w Portoryko.

Selena Gomez ma na koncie 65 milionów sprzedanych singli. Jej najnowszy hit to „Taki Taki”.

J Balvin, a tak naprawdę José Álvaro Osorio Balvin, pochodzi z Medellín w Kolumbii. Magazyn Billboard przyznał, że od wielu, wielu lat muzyka latynoska nie miała takiej gwiazdy. Najnowszy album artysty, „Vibras”, pojawił się w wielu podsumowaniach 2018 roku.

Benny Blanco przyłożył rękę do ponad 100 milionów sprzedanych albumów na całym świecie, a to za sprawą współpracy z takimi gwiazdami jak Ed Sheeran, Justin Bieber, Maroon 5, Rihanna, Katy Perry, Kesha, Sia, The Weeknd, Selena Gomez, Wiz Khalifa, Kanye West i wiele innych. Na koncie ma osiem nominacji do nagrody Grammy.