Selena Gomez miała przeszczep nerki

15 września 2017
ok. 1 minuta czytania

U gwiazdy jakiś czas temu zdiagnozowano toczeń, chorobę autoimmunologiczną, która doprowadza do zaburzeń układu odpornościowego. Dla ogólnej poprawy zdrowia Amerykanki, konieczny był przeszczep.

Artystka poinformowała, że trafiła na stół i na Instagramie zaprezentowała zdjęcia z dawczynią. – Wiem, że fani zauważyli, iż latem byłam mało aktywna, nie promowałam swojej muzyki i zastawiali się, co się ze mną działo – wyjaśnia wokalistka i aktorka. – Dowiedziałam się, że z powodu toczenia, muszę mieć przeszczep nerki.

Zdjęcie Gomez z dawczynią, jej przyjaciółką Francią Raisa można znaleźć pod tym adresem. 25-latka na swoim profilu pokazała też fotkę blizny po operacji. Ponadto podziękowała lekarzom i rodzinie, którzy się nią zajmowali.

Selena niedawno dołączyła do obsady nowego filmu Woody’ego Allena. Wokalistka pojawi się u boku Timothée’ego Chalameta i Elle Fanning.

Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, „Revival”, miał premierę w 2015 roku. Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii „Sąsiedzi 2” oraz obrazie „The Fundamentals of Caring”. Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka „W niepewnym boju” („In Dubious Battle”). Ostatnio zaangażowana jest (jako producentka wykonawcza) w serial „Trzynaście powodów”, do którego nagrała też piosenki, w tym cover Yazoo.