Selena Gomez naprawdę z Zeddem

2 lipca 2015
ok. 1 minuta czytania

Domniemanego, bowiem według amerykańskich mediów i Diplo, gwiazda wcale nie była związana z producentem. Diplo twierdzi, że była to ściema a ich romans był jedynie chwytem marketingowym. Gomez dementuje jednak te plotki. – Uwielbiam Antona (Zedda) i na pewno było coś między nami – przekonuje artystka. – Było miło.

Gomez i Zedd nagrali razem piosenkę „I Want You to Know”, którą można sprawdzić pod tym adresem. Utwór pochodzi z drugiej płyty muzyka, „True Colors” z maja 2015 roku. Poprzedni longplay twórcy to „Clarity” z października 2012 roku.

Ostatni regularny longplay w dorobku Amerykanki to „Stars Dance” z lipca 2013 roku. W listopadzie 2014 roku ukazała się jej kompilacja „For You”. Wokalistka niedawno pojawiła się gościnnie w utworze „I Want You to Know” Zedda.

Aktorski dorobek 22-latki zamyka komedia „Behaving Badly”. Gwiazda zapowiedziała udział w nowym filmie Jamesa Franco, będącym adaptacją powieści Johna Steinbecka „W niepewnym boju” („In Dubious Battle”). Będzie ją można też usłyszeć w anglojęzycznej wersji animacji „Hotel Transylwania 2”.