Selena Gomez szykuje thriller w klimacie \”Czarnego łabędzia\”

13 października 2020
ok. 1 minuta czytania

Obraz przedstawiać będzie mroczne kulisy nowojorskiej branży modowej. \”Dollhouse\” ma klimatem przypominać \”Czarnego łabędzia\” Darrena Aronofsky\’ego. Selena Gomez zajmie się produkcją, a niewykluczone, że także zagra w filmie.

– Selena jest niezwykle utalentowana, zarówno jako gwiazda jak i producentka – zachwyca się Adam Fogelson z STXfilms Motion Picture Group. – Współpraca z nią, a także z Shawnem Levym i Danem Cohenem przy filmie gatunku horror/thriller wzniesie \”Dollhouse\” na wyższy poziom.

Scenariusz pisze Michael Paisley (\”Wiedźmin\”).

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej ostatni krążek, \”Rare\”, miał premierę 10 stycznia 2019 roku. Ostatnio zagrała w filmach \”Truposze nie umierają\” Jima Jarmuscha i \”W deszczowy dzień w Nowym Jorku\” Woody\’ego Allena.

Artystka niedawno zapowiedziała udział w czwartej części animacji \”Hotel Transylwania\”, a także w komediowym serialu \”Only Murders In The Building\” z Martinem Shortem i Steve\’em Martinem.