Semi Precious Weapons rozgrzeje przed Lady GaGą

14 maja 2010
ok. 1 minuta czytania

Semi Precious Weapons to utworzony przez urodzonego w Chicago i słynącego z ekscentrycznych występów Justina Trantera. Ten charyzmatyczny piosenkarz decyzję o tym, że chce zostać gwiazdą rocka podjął po obejrzeniu występu Courtney Love, a pierwsze kroki w tym kierunku podjął, ucząc się gry na pianinie. Na solowym debiucie „Scratched” zaprezentował umiejętności zdobyte na Berklee College of Music. Po zakończeniu nauki Justin przeprowadził się do Nowego Jorku, gdzie założył zespół Semi Precious Weapons, z którym nagrał drugi album „Tear Me Together”.

Przełomowym momentem dla formacji w składzie Cole Whittle (bas), Dan Crean (perkusja) oraz Justin Tranter (wokal) było dołączenie Aarona Lee Tasjana (gitara). Wówczas brzmienie kapeli nabrało ostatecznego charakteru, łącząc glam, garage, punk i new wave funk. Tasjana z czasem zastąpił Stevy Pyne. Produkcją kolejnej płyty grupy, „We Love You”, zajął się znany ze współpracy z Davidem Bowiem, Tony Visconti oraz Mario McNulty.

Przedsprzedaż biletów na koncert w cenach 209 złotych, 275 złotych, 358 złotych, 425 złotych (Early Entrance) oraz 650 (VIP) jest już aktywna na stronie LiveNation.pl i potrwa do 13 maja do godziny 15.00. Ogólnopolska sprzedaż rozpoczyna się 14 maja o godzinie 10.00 poprzez stronę LiveNation.pl oraz w punktach sprzedaży.

Szczegółowe informacje oraz mapka obiektu dostępne są na LiveNation.pl.