Sens życia według Kelly Clarkson

7 września 2017
ok. 1 minuta czytania

Będzie to pierwszy w karierze artystki materiał nagrany dla Atlantic Records. Przy produkcji ósmego w karierze albumu, laureatka Grammy i programu „Idol” po raz kolejny nawiązała współpracę z topowymi producentami oraz autorami utworów znanymi z jej największych hitów, takimi jak Jason Halbert, Jesse Shatkin czy Greg Kurstin

Ogłaszając datę premiery nowego albumu Kelly podzieliła się ze swoimi fanami dwoma utworami: „Love So Soft”, który jest pierwszym singlem z nowego wydawnictwa oraz „Move You” – od dzisiaj dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Do „Love So Soft” powstał również teledysk, którego reżyserem jest Dave Meyers (Kendrick Lamar, Missy Elliott). Wideo można obejrzeć pod tym adresem.

Sprzedając 25 milionów albumów oraz 36 milionów singli Kelly Clarkson osiągnęła status jednej z najpopularniejszych artystek na świecie. Mieszkająca w Nashville piosenkarka i kompozytorka po raz pierwszy zaprezentowała się szerszej publiczności w 2002 roku, wygrywając pierwszą edycję amerykańskiego „Idola”. Jej największe przeboje to „Before Your Love” / „A Moment Like This”, „Since U Been Gone”, „My Life Would Suck Without You” i „Stronger (What Doesn’t Kill You)”.

Ostatni longplay 35-latki to „Piece by Piece”. Krążek miał premierę w marcu 2015 roku.