Shakira rzuca do kosza w obcasach i skacze ze spadochronem

13 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Piosenka promuje nadchodzący longplay Kolumbijki „El Doroado”. Jedenaste płyta ukaże się 26 maja. Album wypełnią głównie hiszpańskojęzyczne utwory, ale nie zabraknie na nim także 3 piosenek śpiewanych po angielsku.

W klipie do „Me Enamoré” widzimy przede wszystkim Shakirę. W lesie, w pokoju, w którym panuje bałagan, skaczącą ze spadochronem czy rzucającą piłkę do kosza w butach na obcasach. Jak zwykle uśmiechniętą i kręcącą biodrami gwiazdę można obejrzeć pod tym adresem.

Oto tracklista:
1. Me Enamore
2. Nada
3. Chantaje (feat. Maluma)
4. When A Woman
5. Amarillo
6. Perro Fiel (feat. Nicky Jam)
7. Trap (feat. Maluma)
8. Comme Moi (feat. Black M)
9. Coconut Tree
10. La Bicicleta (feat. Carlos Vives)
11. Déja vu (feat. Prince Royce)
12. What We Said (Comme Moi – English version)
13. Toneladas

Shakira, małżonka obrońcy FC Barcelona, Gerarda Piqué, matka dwójki jego synów, to autorka przebojów „Whenever, Wherever”, „Hips Don’t Lie”, „Beautiful Liar” i „Waka Waka (This Time For Africa)” oraz „Loca”. Gwiazda wypuściła na początku 2016 roku singel „Try Everything” nagrany do animacji „Zwierzogród”, w którym użyczyła głosu gazeli. Niedawno zaśpiewał gościnnie w piosence „Deja Vu” Prince’a Royce’a, a także współpracowała z Malumą i Black M.

Ostatnim albumem wokalistki jest wydana 3 lata temu „Shakira” z hitami „Empire” oraz „Can’t Remember to Forget You (featuring Rihanna)”. Shakira ma na koncie ponad 70 milionów sprzedanych albumów.