Shania Twain w „Broad City”

22 września 2017
ok. 1 minuta czytania

Produkcja „Broad City” opowiada o perypetiach dwóch dziewczyn żydowskiego pochodzenia, które mieszkają w Nowym Jorku. Ilana (Ilana Glazer) robi wszystko, by nie pracować i wieść hedonistyczne życie, a Abbi (Abbi Jacobson) próbuje zrobić karierę jako ilustratorka.

Przez wiele odcinków Abbi opowiadała, że jedną z klientek w jej siłowni jest legendarna gwiazda country, Shania Twain. Zmyślona opowieść w końcu stała się rzeczywistością. Krótki fragment z udziałem piosenkarki można obejrzeć tutaj.

Serial powstał na podstawie tak samo zatytułowanego internetowego cyklu. Dla Comedy Central produkcją serial kieruje Amy Poehler.

Shania Twain szykuje się do premiery nowej płyty „Now”. – Miałam wesołe momenty, miałam smutne momenty. Chciałam, żeby ta różnorodność emocji znalazła odzwierciedlenie na wydawnictwie. Musiałam zatem pozbyć się wszystkiego, co było zbyt przesadzone w jedną lub drugą stronę – mówi o albumie Shania.

Ostatni na razie krążek Shanii Twain to „Up!” z 2002 roku. Artystka, której kariera zaczęła się w 1983 roku, sprzedała do tej pory ponad 85 milionów płyt na świecie. Na koncie ma pięć nagród Grammy. Niedawno zapowiedziała udział w filmie „Trading Paint” z Johnem Travoltą.