Sharon Osbourne zapracowana

30 października 2002
ok. 1 minuta czytania

Sprawa wyszła na jaw podczas wywiadu o popularnym serialu „The Osbournes”. Sharon została zapytana, czy nie chciałaby, żeby przeniesiono go na duży ekran. Odpowiedziała, że nie myślała o komedii o Osbourne’ach, zwłaszcza teraz, kiedy pracują nad filmem biograficznym o jej mężu. Wyjawiła też, że jest jedną z osób pracujących nad scenariuszem.

Ponieważ umowa nie została jeszcze podpisana, szczegóły dotyczące projektu (np. nazwa wytwórni) nie są jeszcze znane. Nie wiadomo choćby, kto wystąpi w roli głównej. Sharon Osbourne przyznała, że gdyby to on niej zależało, to Ozzy’ego zagrałby Johnny Depp.

Tymczasem 26 listopada 2002 w stacji MTV roku ruszy kolejna seria przygód rodziny Osbourne’ów. Sharon zaprzeczyła wcześniejszym pogłoskom, że w zawiązku z rakiem, na którego zachorowała w tym roku, data premiery zostanie przesunięta. Zmagania rodziny z chorobą staną się częścią nadchodzącego serialu. Producenci „The Osbournes” zapowiadają, że prawda o chorobie Sharon zostanie ukazana z brutalną szczerością, ale pomimo tego w filmie nadal nie zabraknie akcentów komediowych.

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w lipcu 2002, a zakończą się w marcu 2003 roku.