Shawn Mendes przesyła mnóstwo miłości, całusy i \”Wonder\”

2 października 2020
ok. 1 minuta czytania

Autorami utworu są Shawn Mendes, Scott Harris, Thomas Hull i Nate Mercereau, a za produkcję odpowiadają Mendes, Kid Harpoon i Mercereau. Album został nagrany w trakcie sesji w Rhinebeck w Nowym Jorku oraz Big Sur w Kalifornii w 2019 roku. Za reżyserię klipu do \”Wonder\” odpowiada Matty Peackock, a scenariusz stworzyli Shawn Mendes, Peacock i Connor Brashier.

– Tęskniłem za Wami wszystkimi – mówi Mendes. – Wiem, że to był przerażający rok dla wszystkich, dlatego wysyłam Wam mnóstwo miłości i całusy. Napisałem album. Nosi tytuł \”Wonder\”. Naprawdę czuję, jakby część mnie została spisana na papierze i nagrana w formie piosenek. Starałem się być najbardziej autentyczny i szczery w swojej dotychczasowej karierze. To świat, podróż, marzenie, album, który od dawna chciałem zrobić. Jestem nim zauroczony. Dziękuję, że jesteście u mojego boku od tylu lat. Kocham Was wszystkich.

\”Wonder\” to następca trzech albumów numer jeden, z których każdy ma status platyny oraz ponad 11 platynowych i multiplatynowych wyróżnień dla singli.

Na całym świecie Shawn Mendes sprzedał ponad 20 mln albumów i 175 mln singli. Jego katalog liczy niemal 50 miliardów streamów i ponad 8 miliardów wyświetleń na YouTube.