Sia dała Maddie Ziegler audi w prezencie

2 października 2018
ok. 2 minut czytania

Zarówno piosenkarka jak i solenizantka pochwaliły się prezentem na Instagramie. Oba posty można zobaczyć poniżej.

Sia zaprosiła Maddie Ziegler do udziału w teledysku „Chandelier” w 2014 roku. Od tego czasu młoda tancerka wielokrotnie zastępowała piosenkarkę w klipach i tez podczas występów. Ostatnio pojawiła się w teledysku „Thunderclouds” supergrupy LSD, w skład której wchodzą Sia, Diplo i Labrinth.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, „OnlySee”, wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój „Diamonds”. Współtworzyła też utwory „Titanium” David Guetta i „Wild Ones” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty „1000 Forms of Fear” (2014), z której pochodził hit „Chandelier”. Jej ostatnie wydawnictwo to „Everyday Is Christmas” z 2017 roku.

Maddie Ziegler powoli zaczyna też karierę w filmie. W 2017 roku zagrała w filmie „Powieść Henry’ego”. Niedawno skończyła pracę przy musicalu „Music” z Kate Hudson w roli głównej.