Sia i David Guetta po raz kolejny łącza siły

5 lutego 2021
ok. 1 minuta czytania

Ich trwająca od dekady współpraca do tej pory przyniosła takie przeboje jak \”Let\’s Love\” (ponad 130 milionów streamów) czy \”Titanum\”.

Piosenka \”Floating Through Space\” poprzedza ósmy, studyjny album artystki \”Music – Songs From And Inspired By The Motion Picture\”, który ukaże się 12 lutego wraz z premierą filmu \”MUSIC\” będącego reżyserskim debiutem wokalistki. W filmie w główne role wcielili się Kate Hudson, Leslie Odom Jr. i Maddie Ziegler, a w Polsce będzie dostępny zarówno na VOD (12.02) jak i na DVD (od 24.02).

Tymczasem już teraz \”MUSIC\”, otrzymał dwie nominacje do Złotych Globów, w tym w kategorii najlepsza komedia lub musical. Ponadto w aktorskiej kategorii nominowano Kate Hudson.

– Ten film to list miłosny do każdego, kto kiedykolwiek czuł, że jego głos nie jest słyszany. To było niesamowite, ekscytujące i niewiarygodne doświadczenie. Gratuluję całej obsadzie i ekipie oraz dziękuje Hollywoodzkiemu Stowarzyszeniu Prasy Zagranicznej za wyróżnienie. To wielki zaszczyt – napisała Sia.