Sia i Pink śpiewają The Beatles dla Netfliksa

3 sierpnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Cykl adresowany jest do młodszych widzów. Produkcja opowiada o żukach i innych insektach odkrywających przedmieścia. Motywem przewodnim jest muzyka The Beatles w wykonaniu takich artystów jak Eddie Vedder, Chris Cornell, Of Monsters and Men, Regina Spektor czy The Shins.

Sia na potrzeby serialu przygotowała swoją interpretację „Blackbird”, której fragment można sprawdzić tutaj. Z kolei Pink zmierzyła się z klasykiem „Lucy in the Sky with Diamond”. Urywka coveru można posłuchać pod tym adresem.

Teaser produkcji można znaleźć na YouTube.

Premierę wyznaczono na dziś, 3 sierpnia.

Twórcą jest Josh Wakely, który pracuje już nad kolejnym, podobnym projektem. Tym razem muzyczną kanwę stanowić będą utwory twórców z wytwórni Motown.

Dyskografię Sii zamyka longplay „This Is Acting” ze stycznia 2016 roku. Niedawno wokalistka zaprezentowała cover hitu „Unforgettable” nagrany do animacji „Gdzie jest Dory?” oraz „Waving Goodbye” do filmu „Neon Demon” Nicolasa Windinga Refna. Potwierdziła też udział w dubbingowej obsadzie „My Little Pony: The Movie”. W tym miesiącu gwiazda wystąpi na Kraków Live Festival.

Ostatni album Pink to „The Truth About Love” z września 2012 roku. W 2014 roku artystka wydała płytę „rose ave.” projektu You+Me, który współtworzyła z Dallasem Greenem. Amerykanka niedawno wypuściła singel „Just Like Fire”, który powstał na potrzeby filmu „Alicja po drugiej stronie lustra” („Alice Through the Looking Glass”).