Sia kocha bałwana

10 listopada 2017
ok. 2 minut czytania

Sia śpiewa w piosence o miłości do bałwana, a nawet o chęci przeprowadzki z nim na Biegun Północny. Narzeka jedynie, że bałwan jej nie usłyszy, bo nie ma uszu no i uciekać też nie ma jak, bo nie ma nóg. Zwiewnej ballady można posłuchać poniżej.

Cały album „Everyday Is Christmas”, który będzie miał premierę 17 listopada, składa się z nowych utworów wyprodukowanych przez producenta i kompozytora Grega Kurstina (m.in. Adele, Tegan And Sara).

Oto tracklista:
1. Santa’s Coming For Us
2. Candy Cane Lane
3. Snowman
4. Snowflake
5. Ho Ho Ho
6. Puppies Are Forever
7. Sunshine
8. Underneath The Mistletoe
9. Everyday is Christmas
10. Underneath The Christmas Lights

Z wynikiem ponad 5,3 miliarda streamów Sia znajduje się w pierwszej dziesiątce najchętniej słuchanych artystów w serwisie Spotify. Australijka pisała również utwory dla innych gwiazd, m. in.: Beyoncé, Kanye Westa, Rihanny, Britney Spears oraz Katy Perry.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, „OnlySee”, wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój „Diamonds”. Współtworzyła też utwory „Titanium” David Guetta i „Wild Ones” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty „1000 Forms of Fear” (2014), z której pochodził hit „Chandelier”. Jej najnowsze wydawnictwo to „This Is Acting” ze stycznia 2016 roku. Ostatnio nagrała razem z Zaynem piosenkę „Dusk Till Dawn” oraz „Rainbow” do animacji „My Little Pony. Film”, w której także udzieliła się w dubbingu.