Sia ma coś dla znudzonych „Last Christmas”

16 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Autorka hitu „Chandelier” nagrała świąteczny zestaw o pełnym optymizmu tytule „Everyday is Christmas”. Na gwiazdkowej płycie znajdzie się 10 oryginalnych piosenek, które zapewne wkrótce staną się klasykami. Uwagę zwracają niebanalne tytuły piosenek jak „Candy Cane Lane”, „Puppies are Forever” i „Sunshine”. Premierę wyznaczono na 17 listopada.

Na okładce widzimy stałą współpracowniczkę Australijki, znaną z jej teledysków tancerkę Maddie Ziegler w świątecznej oprawie.

Oto tracklista:
1. Santa’s Coming For Us
2. Candy Cane Lane
3. Snowman
4. Snowflake
5. Ho Ho Ho
6. Puppies Are Forever
7. Sunshine
8. Underneath The Mistletoe
9. Everyday is Christmas
10. Underneath The Christmas Lights

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, „OnlySee”, wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój „Diamonds”. Współtworzyła też utwory „Titanium” David Guetta i „Wild Ones” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty „1000 Forms of Fear” (2014), z której pochodził hit „Chandelier”. Jej najnowsze wydawnictwo to „This Is Acting” ze stycznia 2016 roku. Ostatnio nagrała razem z Zaynem piosenkę „Dusk Till Dawn” oraz „Rainbow” do animacji „My Little Pony. Film”, w której także udzieliła się w dubbingu.