Sia śpiewa dla kucyków Pony

17 września 2017
ok. 2 minut czytania

W filmie mroczna siła zagraża krainie kucyków. Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy i Rarity muszą więc stawić czoła przeciwnikom.

Głosów postaciom użyczają Emily Blunt, Kristin Chenoweth, Liev Schreiber, Michael Peña, Sia, Taye Diggs, Uzo Aduba, Zoe Saldana, Andrea Libman, Tara Strong, Ashleigh Ball, Tabitha St. Germain i Cathy Weseluck. Ponadto Sia zaśpiewa oryginalną, przygotowaną specjalnie na potrzeby produkcji piosenkę. Nagranie do opowieści o kolorowych kucykach nosi tytuł \”Rainbow\”. Utworu można posłuchać na Spotifyu.

Soundtrack ukaże się 22 września nakładem. W zestawie znajdą się kawałki takich artystów jak Lukas Graham, DNCE, a także w wykonaniu aktorów Taye\’a Diggsa, Zoe Saldany i Emily Blunt.

Jayson Theissen odpowiada za reżyserię, a Meghan McCarthy za scenariusz. Premiera wyznaczona została na 6 października.

My Little Pony to nie tylko kucyki, ale też serial animowany oraz ubrania, zeszyty i inne gadżety. Pierwsze kucyki pojawiły się w 1983 roku. Nie dość, że zwierzaki mają kolorowe ciała, to dodatkowo zdobi je grzywa i ogon z nylonowych włosów.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, \”OnlySee\”, wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój \”Diamonds\”. Współtworzyła też utwory \”Titanium\” David Guetta i \”Wild Ones\” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty \”1000 Forms of Fear\” (2014), z której pochodził hit \”Chandelier\”. Jej
najnowsze wydawnictwo to \”This Is Acting\” ze stycznia 2016 roku. Ostatnio nagrała razem z Zaynem piosenkę \”Dusk Till Dawn\”.

Sia nagrała piosenki do filmów \”Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia\”, \”Lion. Droga do domu\” czy \”Polująca z orłami\”.