Sigala i Ella Eyre gwiazdami Eska Music Awards

13 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

Muzycy wystąpią podczas ceremonii i zaprezentują nowy kawałek, „Came Here For Your Love”. Wspólnej piosenki artystów, która ma szanse stać się wakacyjnym hitem, można posłuchać tutaj.

Dla większości ludzi takie osiągnięcia jak nagrody BRIT, MOBO, singel, który królował na listach przebojów i album w Top 5 – i to wszystko w wieku 22 lat – wystarczyłoby na całe życie. Ale Ella Eyre nie należy do większości ludzi. Od momentu gdy ta bezkompromisowa, wówczas 19-letnia wokalistka z lwią grzywą wkroczyła na rynek muzyczny przy okazji utworu „Waiting All Night” z zespołem Rudimental, nie zwalnia tempa. Jest laureatką nagrody BRIT w kategorii British Single of The Year, współtworzyła hit „Changing” z Sigmą, wygrała statuetkę MOBO Best Newcomer, aż w końcu, po sukcesach solowych singli wydała debiutancki album „Feline”.

Podczas prawie dwuletniej kariery Sigala dorobił się dwóch platynowych singli (dodatkowo jeden złoty i dwa srebrne), 700 milionów odtworzeń utworów w serwisach Spotify i Vevo oraz sprzedaży 2,5 miliona singli. Błyskawiczna kariera Sigali rozpoczęła się od kawałka „Easy Love”, który zadebiutował na 1. miejscu w notowaniu Ministry of Sound. Później było już tylko lepiej – single „Sweet Lovin'”, „Say You Do” znalazły się w Top 5, a utwór „Give Me Your Love”, który powstał razem z Johnem Newmanem i Nile’em Rodgersem był niepodważalnym hitem zeszłego lata.