Sinéad O’Connor jest bezpieczna

9 sierpnia 2017
ok. 1 minuta czytania

W kilkunastominutowym klipie piosenkarka mówi, że mieszka sama w motelu w New Jersey, po tym jak zostawiła rodzinę w Irlandii, gdyż w ogóle się nią nie interesowali. Artystka przyznała też, że miewa myśli samobójcze. – Jestem jedną z miliona, miliona osób, które są takie jak ja. Choroba psychiczna jest jak narkotyk. Ma gdzieś, kim jesteś. (…) Nie umrę, nie umrę, ale nie da się żyć w ten sposób – mówi w materiale.

Na Facebooku pojawiła się informacja dla zaniepokojonych fanów.

– Piszę tego posta w imieniu Sinéad, żeby dać wszystkim, którzy ją kochają, znać, że jest bezpieczna i nie ma myśli samobójczych – możemy przeczytać na profilu gwiazdy. – Jest otoczona miłością i najlepszą troską. Poprosiła o opublikowanie tej wiadomości, ponieważ wie, że się o nią martwicie. Nie będę odpowiadać na żadne pytanie i proszę o zrozumienie. Mam nadzieję, że to uspokoi wszystkich, którzy się martwią.

Sinéad O’Connor zasłynęła przebojem „Nothing Compares 2 U”. Aktywna artystycznie od lat 90. wydała 10 studyjnych albumów, z których ostatni „I’m Not Bossy, I’m The Boss” z sierpnia 2014 roku.