Sinplus jesienią w Warszawie

28 czerwca 2021
ok. 1 minuta czytania

Sinplus, czyli rockowy duet braci Ivana i Gabriela Brogginich, przyjedzie do Polski i 6 października wystąpić w warszawskim klubie Chmury. Koncert odbędzie się w ramach promocji ostatniego albumu szwajcarskiegozespołu \”Break The Rules\”. Bilety na to wydarzenie trafiły właśnie do sprzedaży.

Sinplus to bez dwóch zdań jeden z najlepszych rockowych zespołów w Szwajcarii, nagradzany nawet statuetką MTV Europe Music Awards dla najlepszego wykonawcy tego kraju bez podziału na gatunki muzyczne. Najnowszy album duetu \”Break The Rules\” powstawał głównie w domowym studiu muzyków. Bracia zaprosili do współpracy producenta JT Daly z Nashville. Tytułowy singiel zdobył już uwagę najważniejszych rockowych rozgłośni na świecie, również w Polsce. Kolejny singiel – \”Private Show (My RnR)\” – pnie się obecnie na rockowych listach przebojów.

Sinplus zagrają w Polsce 6 października w warszawskim klubie Chmury. Bilety na to wydarzenie w cenie 49 zł są dostępne w regularnej sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.