Sinplus prezentuje \”Private Show (My RnR)\”. List miłosny do rock\’n\’rolla

23 kwietnia 2021
ok. 1 minuta czytania

– To będzie pierwszy album, który brzmi dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliśmy od samego początku. Czysty rock\’n\’roll – mówią tworzący zespół Sinplus bracia Gabriel i Ivan Broggini.

Nowy album Sinplus \”Break The Rules\” ukaże się 7 maja. Wydawnictwo powstawało głównie w domowym studiu muzyków. Bracia zaprosili do współpracy producenta JT Daly z Nashville. Tytułowy singiel \”Break The Rules\” zdobył już uwagę najważniejszych rockowych rozgłośni na świecie, również w Polsce.

Dla braci Broggini rock to bardziej energia niż gatunek muzyczny. Taka właśnie ma być też dla słuchaczy płyta \”Break The Rules\” – bezkompromisowa, porywająca i pełna pasji.

Sinplus tworzą bracia Gabriel i Ivan Broggini. Pochodzą ze Szwajcarii, wychowywali się w domu, w którym zawsze grała muzyka. W bardzo młodym wieku zaczęli pisać własne utwory, wśród swoich pierwszych inspiracji wymieniają U2, The Cure, Jacka White\’a i The Killers. Ostatni rok był dla nich bardzo burzliwy, a muzyka okazała się najlepszą formą odreagowania od rzeczywistości. Sinplus mają na swoim koncie kilka nagród muzycznych, w tym MTV Europe Music Awards.