Six Feet Under przeżywa męki

12 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

Płyta kapeli dowodzonej przez ekswokalistę Cannibal Corpse, Chrisa Barnesa, będzie nosić tytuł „Torment”, a jej premierę wyznaczono na 24 lutego 2017 roku. Zawartość całości ma być agresywniejsza niż na wcześniejszych wydawnictwach Six Feet Under. Na razie poznaliśmy jeden kawałek z płyty. Nosi tytuł „Sacrificial Kill” i można go posłuchać na tej stronie.

Oprócz Chrisa Barnesa utwory na „Torment” nagrali: Jeff Hughell (bas i gitara; także Brain Drill) oraz Marco Pitruzzella (perkusja; także Brain Drill, Anomalous, Sleep Terror).

– Mam na koncie wiele wspaniałych albumów. A to dlatego, że współpracowałem z wieloma utalentowanymi ludźmi. Płyta „Torment” również się do tych wydawnictw zalicza – mówi Chris Barnes.

Zespół powstał w 1993 roku, po odejściu Chrisa Barnesa z Cannibal Corpse. Zadebiutował w 1995 roku wysoko cenioną płytą „Haunted”. Six Feet Under zalicza się do najlepiej sprzedających się zespołów deathmetalowych w historii. Ostatnia jak na razie płyta kapeli to „Crypt Of The Devil” z 2015 roku.