Skillet gra dla Sama Worthingtona

29 stycznia 2017
ok. 2 minut czytania

Chrześcijańska rockowa kapela nagrała do obrazu nową wersję utworu „Stars” znanego z ostatniego albumu „Unleashed”. Do power ballady powstał klip zawierający fragmenty filmu z Samem Worthingtonem w roli głównej. Wideo można obejrzeć pod tym adresem.

24 lutego ukaże się „The Shack: Music From And Inspired By The Original Motion Picture”. W zestawie znajdą się ponadto piosenki „Keep Your Eyes On Me” Tima McGrawa i Faith Hill, „When I Pray For You” duetu Dan + Shay, a także wspólne nagranie Kelly Clarkson i Aloe Blacca.

W filmie Sam Worthington wciela się w mężczyznę, którego najmłodsza córka zostaje porwana i brutalnie zamordowana. Policja odnajduje jej ciało w chacie na pustkowiach Oregonu. Po czterech latach pogrążony w smutku bohater otrzymuje tajemniczy list, którego autorem zdaje się być sam Bóg. Nota zachęca go do powrotu do miejsca zbrodni.

– Podróż, która otworzy mu oczy i zmieni na zawsze jego życie – głosi hasło reklamowe. Zwiastun można znaleźć tutaj.

W obsadzie znaleźli się też Octavia Spencer, Radha Mitchell i Tim McGraw.

Za kamerą stanął Stuart Hazeldine. Scenariusz napisał John Fusco.

Powieść Williama Paula Younga rozeszła się w ponad 18 milionach egzemplarzy. Została przetłumaczona na 39 języków.

Premiera w USA została wyznaczona na 3 marca 2017 roku. Do polskich kin „Chata” trafi tydzień później.

Skillet zostało założone w Memphis w 1996 roku. Amerykanie są autorami hitu „Monster” (57 milionów odtworzeń w serwisie Spotify i 2,5 miliona sprzedanych singli). Dwukrotnie byli nominowani do Grammy. Dwie z ich płyt – „Comatose” i „Awake” pokryły się platyną.