Skindred na dwóch koncertach w Polsce

29 października 2014
ok. 1 minuta czytania

Skindred to czteroosobowa formacja z Newport w Wielkiej Brytanii, grająca innowacyjne połączenie heavy metalu, punk rocka, reggae, dancehallu i drum’n’bassu. Kwartet określa swoją muzykę jako „genre ragga punk metal”.

Skindred był wielokrotnie nagradzany w branży muzycznej np. metalowy magazyn „Kerrang!” ogłosił ich zwycięzcami w kategorii „Najbardziej oddany muzycznie zespół” („Devotion Award”), a od magazynu „Metal Hammer” otrzymali tytuł najlepszej kapeli grającej na żywo („Best Live Band”).

Kapela przyjedzie promować album „Kill The Power”. Nadchodzące koncerty dobędą się w ramach WinterFestu. Podczas pierwszej edycji imprezy Skindred towarzyszyć będą zespoły Oberschlesien, Cała Góra Barwinków (oba znane z „Must Be The Music”), a także Anti-Clone (UK) i KNoW.

W obecny skład formacji wchodzą Benji Webbe (śpiew, elektronika), Daniel Pugsley (gitara basowa), Mikey Demus (gitara, dodatkowy śpiew), Arya Goggin (perkusja).

Bilety dostępne w całej Polsce w Empikach, Mediamarktach, Saturnach, Mediaexpertach oraz online na stronach eBilet.pl i Ticketpro.pl w cenach 75 zł przedsprzedaż i 85zł w dniu koncertu. Bilety kolekcjonerskie dostępne w klubach w cenach 85 zł i 95 zł w dniu koncertów.