Sky Ferreira śpiewa dla Baby Drivera

29 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka nie przygotowała oryginalnej kompozycji, lecz wzięła na warsztat przebój \”Easy\” The Commodores, który swego czasu spopularyzowali też Faith No More. Nagranie wyprodukował Nigel Godrich znany ze współpracy z Radiohead. Przeróbki w wykonaniu Sky Ferreiry można posłuchać tutaj.

Wcześniej poznaliśmy inny numer z soundtracku – \”Chase Me\”, który nagrali Danger Mouse, Run the Jewels i Big Boi.

Bohaterem produkcji \”Baby Driver\” jest przestępca o ksywce Baby (w tej roli Ansel Elgort), którą otrzymał z uwagi na młody wygląd. Specjalizuje się on w prowadzeniu aut i zapewnieniu ucieczki po napadach na bank.

Kevin Spacey wciela się w kryminalnego bossa, Doca. Wśród ludzi pracujących dla niego znajdują się rozrywkowy Buddy (Jon Hamm), jego dziewczyna Darling (Eiza Gonzalez), a także impulsywny Bats (Jamie Foxx) i podejrzliwy Griff (Jon Bernthal). Ponadto Lily James gra ukochaną głównego bohatera, Deborah a Sky Ferreira jego matkę. Trailer znajduje się pod tym adresem.

Edgar Wright wyreżyserował film, a także jest autorem scenariusza. Premierę, również w Polsce, wyznaczono na 7 lipca.

Jedyną płytą w dorobku synthpopowej artystki Sky Ferreiry jest \”Night Time, My Time\” z 2013 roku. Amerykanka pojawiła się gościnnie na nowym albumie Primal Scream \”Chaosmosis\” (2016). Ma też doświadczenie aktorskie – można było zobaczyć w filmie \”Elvis & Nixon\” z 2015 roku.