Sky Ferreira znów z Kevinem Spaceyem

13 marca 2016
ok. 1 minuta czytania

Bohaterem produkcji będzie przestępca o ksywce Baby (w tej roli Ansel Elgort), którą otrzymał z uwagi na młody wygląd. Specjalizuje się on w prowadzeniu aut i zapewnieniu ucieczki po napadach na bank. Kiedy jeden z nich kończy się fiaskiem, chłopak wpada w poważne tarapaty.

Kevin Spacey ma wcielić się w kryminalnego bossa, Doka. Wśród ludzi pracujących dla niego znajdują się rozrywkowy Buddy (Jon Hamm), jego dziewczyna Darling (Eiza Gonzalez), a także impulsywny Bats (Jamie Foxx). W obsadzie znalazła się także Lily James, która zagra ukochaną głównego bohatera, Deborah, a także Jon Bernthal, który sportretuje postać Griffa.

Teraz do ekipy dołączyła piosenkarka Sky Ferreira

Edgar Wright wyreżyseruje film, a także jest autorem scenariusza. Zdjęcia już trwają i są kręcone w Atlancie. Premierę zaplanowano na 17 marca 2017 roku.

Dla wokalistki będzie to kolejna okazja do zagrania u boku Kevina Spaceya. Piosenkarkę i aktora można było zobaczyć w filmie „Elvis & Nixon” z 2015 roku.

Ostatnią płytą w dorobku artystki jest „Night Time, My Time” z 2013 roku. Na 2016 rok planowany jest jej nowy longplay „Masochism”. Amerykanka pojawiła się gościnnie na nowym albumie Primal Scream „Chaosmosis”, który ukaże się 18 marca.