Slash na jedynym koncercie w Polsce

27 maja 2014
ok. 2 minut czytania

Slash na jedynym koncercie w naszym kraju pojawi się w ramach trasy promującej jego najnowszy album, „World On Fire”, którego premierę wyznaczono na 15 września.

Slash to jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach jak Guns N' Roses, Slash’s Snakepit, Velvet Revolver, a także solowa działalność inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie. Magazyn „Time” umieścił go na 2. pozycji na swojej liście 10 Najlepszych gitarzystów gitary elektrycznej wszech czasów, a jego riff do utworu „Sweet Child o’Mine” uplasował się na pierwszym miejscu w kategorii 100 Najlepszych riffów wg magazynu „Total Guitar”, natomiast Gibson dwie ze swoich gitar sygnował jego imieniem. W 2007 roku gwiazda Slasha została umieszczona tuż obok gwiazd Jimmy’ego Page’a i Jimi Hendrixa na Hollywood Walk of Fame. Z samym tylko Guns N' Roses Slash sprzedał ponad 100 milionów płyt na całym świecie. Artysta brał także udział w projektach takim muzyków jak Michael Jackson, Ray Charles czy Stevie Wonder.

W 2010 roku Slash zadebiutował solowym albumem zatytułowanym „Slash”. Na tym krążku pojawiło się grono znakomitych gości, wśród których m.in. znaleźli się: Myles Kennedy z Alter Bridge, Chris Cornell, Fergie, Dave Grohl, Lemmy Kilmister, Duff McKagan, Ozzy Osbourne i Iggy Pop.

W 2012 roku ukazał się drugi album artysty, „Apocalyptic Love”, który znalazł się na czwartej pozycji listy Billboardu. W ramach promocji tego albumu artysta po raz pierwszy wystąpił w Polsce w wypełnionym katowickim Spodku, (13 luty 2013). Z tego albumu pochodzą także takie przeboje tak „You’re A Lie” i „Standing In The Sun”.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Golden Circle (wyodrębniona strefa na Płycie przy scenie) – 350 zł / 370 zł
I kat. – 270 / 290 zł
II kat. Płyta stojąca – 220 / 240 zł
III kat. – 190 / 210 zł

Bilety w sprzedaży od piątku, 30 maja, godz. 10.00, a już od środy, 28 maja, godz. 10.00 – w sprzedaży bilety VIP (Slashonline.com)

Bilety do nabycia na stronach: Shop.metalmind.com.pl, Ticketpro.pl, Eventim.pl, Ebilet.pl, Ticketportal.pl,Kupbilet.pl i Biletin.pl.