Sleigh Bells prezentują „Zaklinacza deszczu”

24 października 2017
ok. 1 minuta czytania

„Kid Kruschev” będzie minialbumem, który ukaże się 17 listopada nakładem Torn Clean. Na zestaw złoży się 7 utworów, zrealizowanych po tym jak wokalistka Alexis Krauss wyprowadziła się z Brooklynu, by w końcu mieć przestrzeń do pisania piosenek.

W ramach zachęty, duet podzielił się już kawałkiem „And Saints” a teraz udostępnił m.in. w serwisie Spotify kompozycję „Rainmaker”. W utworze znalazły się sample z „Ashley’s Roachclip” grupy The Soul Searchers.

Oto tracklista:
1. Blue Trash Mattress Fire
2. Favorite Transgressions
3. Rainmaker
4. Panic Drills
5. Show Me The Door
6. Florida Thunderstorm
7. And Saints

Grupa łącząca rockowe i elektroniczne brzmienia powstała w 2008 roku na Brooklynie. W skład zespołu wchodzą wokalistka Alexis Krauss i gitarzysta Derek Miller. Duet zadebiutował zestawem „Treats” w maju 2010. W lutym 2012 roku, ukazał się drugi album, „Reign of Terror”. Trzeci, „Bitter Rivals”, miał premierę w październiku 2013 roku. Ich ostatni longplay, „Jessica Rabbit”, ukazał się w listopadzie 2016 roku. Piosenki zespołu wykorzystano w serialach „Plotkara” i „Żona idealna”, filmie „Bling Ring” Sofii Coppoli czy w reklamie pewnego telefonu.