Smolasty i Otsochodzi – zobacz nowy teledysk

16 lutego 2018
ok. 2 minut czytania

Jak mówi Smolasty „Uzależniony” to „kawałek o niespełnionej miłości, kiedy obie strony chcą, ale coś jednak tworzy między nimi barierę nie do przejścia.” Artysta pokazuje w nim swój punkt widzenia. Wideo do piosenki, oczywiście z miłosnym wątkiem, znajduje się poniżej.

Nowy utwór Smolastego zwiastuje zbliżający się debiutancki longplay artysty.

Smolasty to urodzony w 1995 roku wokalista, producent i autor tekstów pochodzący z Warszawy. Wśród swoich muzycznych idoli wymienia reprezentujących kanadyjską scenę muzyczną: duet Majid Jordan, Drake’a czy PartyNextDoor, a także pochodzącego z Los Angeles Kid Inka, którego ceni za podejście do muzyki i stawia sobie za przykład.

Do tej pory znany był z kooperacji z innymi artystami. Ma na koncie wyprodukowanie całego albumu „Lot022” Kaza Bałagane. Jego utwór „Znowu nie ma jej” nagrany z duetem producenckim MXF spotkał się z dużym uznaniem zarówno wśród internautów jak i części rozgłośni radiowych. Dotychczasowy dorobek artystyczny Smolastego zamyka wydany własnym sumptem mikstejp „Mr Hennessy”.

Otsochodzi to bez wątpienia postać wyróżniająca się w polskim hip-hopie. Pod pseudonimem ukrywa się Miłosz Stępień. Młody raper (rocznik 1996) posiada w dorobku podziemny debiut zatytułowany „7” wydany w kwietniu 2015 roku. Również w tym roku został wybrany Młodym Wilkiem portalu Popkiller, co wiązało się ze wzmożoną aktywnością artystyczną. Pierwszy długogrający album zatytułowany „Slam” opublikował w maju 2016 roku.