Snakehips w duecie z MØ

9 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

Zespół, odpowiadający za „All My Friends (feat. Tinashe)” i „Cruel (feat. Zayn)”, razem z MØ nagrał piosenkę „Don’t Leave”. Nowoczesne nagranie R&B wraz tekstówką można sprawdzić tutaj. Twórcy podkreślają duże znacznie słów utworu, w które warto się wsłuchać.

Snakehips mogą pochwalić się nie tylko hitami na listach przebojów, ale także nagrodą Ivora Novello (za „All My Friends”), przyznawaną przez Brytyjską Akademię Kompozytorów i Autorów Tekstów. Mają na koncie występy na najważniejszych festiwalach (Coachella, Lollapalooza, Glastonbury czy Bestival) i wyprzedane koncerty w londyńskim KOKO, The Wiltern (Los Angeles) a także trasy po Australii, Europie i Azji.

MØ to jedna z popularniejszych gwiazd popu ostatnich lat o czym świadczą single „Final Song” i „Drum” czy megaprzebój „Lean On” Major Lazer z udziałem wokalistki. Jej drugi album planowany jest na wiosnę 2017 roku. Jedyny longplay Dunki, która naprawdę nazywa się Karen Marie Aagaard Orsted Andersen, to „No Mythologies To Follow” z marca 2014 roku.