Śnieżna BAiKA Piora Banacha

28 lutego 2018
ok. 1 minuta czytania

„Śnieg” to klip promujący płytę „Byty zależne”. Całość została nakręcona iPadem podczas krótkiego spaceru po zaśnieżonym Szczecinie. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Album „Byty zależne” to zbiór czternastu autorskich kompozycji w których pobrzmiewają echa różnych stylistyk – od rocka po elektronikę. Wszystkie teksty napisane są po polsku i opisują relacje zachodzące pomiędzy bliskimi sobie ludźmi, co sprawia, że każdy może w nich odnaleźć trochę własnych uczuć i doświadczeń. Longplay trafił do sprzedaży 9 lutego.

Piotra Banacha nie trzeba przedstawiać szerzej, to utytułowana i doceniana osobowość polskiego rocka. Założyciel i lider zespołów m.in. Hey i Indios Bravos, oraz producent i współkompozytor pierwszej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej – „Puk, puk”. Kafi – Katarzyna Sondej to grająca na instrumentach klawiszowych i perkusyjnych wokalistka. Publiczność zna ją już z koncertów BAiKi, ale też z występów u boku Kasi Nosowskiej podczas jubileuszowej trasy zespołu Hey „Fayrant Tour” 2017.