Snoop Dogg DJ-em w Basenie

13 maja 2014
ok. 1 minuta czytania

Będzie to wyjątkowa okazja zobaczenia Snoopa w roli DJ-a i osoby nakręcającej imprezę w kalifornijskim stylu. Ponad 2-godzinny występ w Basenie będzie pierwszym i jedynym klubowym występem artysty w Polsce – bezpośrednio po zakończeniu jego koncertu na Warsaw Orange Festival 2014.

Amerykanin sukcesy w branży muzycznej zaczął odnosić na początku lat 90. przy udziale legendarnego producenta, „architekta gangsta rapu”, byłego członka N.W.A – Dr. Dre. Wystąpił u niego gościnnie na albumie „The Chronic”, z którego pochodzą takie wspólne hity jak „Nuthin' but a „G” Thang” czy „Fuck wit Dre Day”.

Debiutancki album Snoopa, „Doggystyle”, okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Płyta sprzedała się w nakładzie ponad 5,5 miliona egzemplarzy, stając się jednocześnie klasyką hip-hopu z zachodniego wybrzeża.

Artysta oprócz sukcesów w branży muzycznej (ponad 30 milionów sprzedanych płyt) znany jest jako aktor, osobowość telewizyjna jak również reżyser i producent (kontrowersyjny flirt z branżą XXX).

Dorobek 42-letniego Amerykanina zamyka imienny album projektu 7 Days of Funk, który współtworzy z Dâm-Funkiem. Krążek miał premierę w grudniu 2013 roku.

Początek imprezy o godzinie 22.00.

Informacje na temat biletów wkrótce.