Solowa płyta Harry’ego Stylesa za miesiąc

13 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Na płycie znajdzie się 10 utworów, a za jej produkcję odpowiadają Jeff Bhasker, Alex Salibian, Tyler Johnson oraz Kid Harpoon.

Wersja fizyczna albumu dostępna będzie na CD, CD Deluxe (limitowana ekskluzywna wersja z 32-stronicową książeczką zawierającą zdjęcia zrobione podczas procesu nagrywania płyty) oraz na winylu (z kodem umożliwiającym darmowe pobranie płyty w wersji cyfrowej).

Fani poznali już pierwszy singel z krążka, „Sign of the Times”. Bogato zaaranżowanej ballady można posłuchać na YouTube.

15 kwietnia Harry wykona premierowo utwór w programie „Saturday Night Live”, a tydzień później, 21 kwietnia zaprezentuje się przed rodzinna publicznością w brytyjskim talk-show – „The Graham Norton Show”.

Tracklista „Harry Styles”:
1. Meet Me in the Hallway
2. Sign of the Times
3. Carolina
4. Two Ghosts
5. Sweet Creature
6. Only Angel
7. Kiwi
8. Ever Since New York
9. Woman
10. From the Dining Table

23-letni Harry Styles podpisał w 2016 roku opiewający na 80 milionów dolarów solowy kontrakt z wytwórnią Columbia.

Wokalista może pochwalić się aktorskim debiutem. Gwiazdor zagrał w „Dunkierce” Christophera Nolana. Obraz doczeka się premiery 21 lipca 2017 roku.

Ostatni longplay One Direction, „Made in the A.M.”, ukazał się 13 listopada 2015 roku. To pierwszy krążek nagrany przez grupę jako kwartet, po tym, jak w marcu 2015 roku jej szeregi opuścił Zayn Malik.