Son Lux w warszawskim Niebie

12 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Son Lux to twórca piosenek takich jak „Easy”, „You Don’t Know Me”, „Alternate World” czy „Change Is Everything”. Na koncercie w stolicy będzie można jednak usłyszeć nie tylko znane już utwory, ale i całkiem świeże nagrania, pochodzące z piątej album „Brighter Wounds”. Premierę longplaya wyznaczono na 9 lutego 2018 roku. Zestaw wypełni 10 utworów, które powstawały w ważnym dla artysty okresie – urodził mu się syn, najlepszy przyjaciel zmarł na raka, a Donald Trump został prezydentem USA. Pod tym adresem znaleźć można tekstówkę do pierwszego singla, „Dream State”.

Son Lux to uzdolniony multiinstrumentalista, kompozytor muzyki klasycznej, grający również na pianinie i gitarze. Na koncie ma współpracę z takimi artystami jak Arcade Fire, Sufjan Stevens czy Lorde. Jego poprzednie wydawnictwo to „Bones” z 2015 roku.

Ryan Lott wraz z Rafiqiem Bhatią i Ianem Changiem wystąpią 27 lutego w Niebie. Bilety dostępne będą od piątku, 13 października, w cenie 99 zł na Fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl i w Empikach.