Sophie Turner śpiewa Britney Spears

16 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Brytyjska aktorka umieściła na Instagramie klip, w którym – niezbyt udanie – przedstawia swoją interpretację przeboju Britney Spears „…Baby One More Time”. Oczywiście towarzyszy jej narzeczony, popowy wokalista, Joe Jonas . Mamy nadzieję, że przed rozpoczęciem kariery piosenkarki jeszcze trochę poćwiczy.

Aktorka zaręczyła się właśnie z Joe Jonasem, bratem Kevina i Nicka (razem współtworzyli Jonas Brothers). 21-letnia Sophie i 28-letni Jonas spotykają się od grudnia 2016 roku. W lipcu tego roku w rozmowie z magazynem „Marie Claire” Turner powiedziała, że jest bardzo szczęśliwa z muzykiem.

Joe Jonas jest frontmanem zespołu DNCE. Grupa ma na koncie ponad 7 milionów sprzedanych singli, 550 milionów streamów i ponad 250 milionów odsłon na Vevo. To także laureaci nagrody MTV VMA 2016 w kategorii najlepszy nowy artysta. Imienny debiutancki album formacji ukazał się w 2016 roku.

Największy przebój DNCE to „Cake By The Ocean”, który warto sobie przypomnieć na poprawę humoru.

Sophie Turner obecnie zajęta jest na planie filmu „X-Men: Dark Phoenix”, w którym gra główną rolę mutantki Jean Grey/Phoenix.