Soulja Boy kontra Chris Brown i Mike Tyson

18 stycznia 2017
ok. 2 minut czytania

Przypomnijmy, że od pewnego czasu trwa między muzykami konflikt, który postanowili rozwiązać podczas bokserskiego meczu. Nim jednak skrzyżują rękawice, pojedynkują się na słowa i muzykę.

Soulja Boy wypuścił właśnie kawałek \”Stop Playing with Me\”\”. Chwytliwego numeru, w którym obrywa się nie tylko Brownowi, ale i 50 Centowi oraz Mike\’owi Tysonowi, można posłuchać na SoundCloud. To już drugi taki kawałek Boya. Wcześniej do sieci trafiło nagranie \”Hit Em With the Draco\” (do sprawdzenia na YouTube).

Tyson i 50 Cent nie pojawili się w tekście przypadkiem, bowiem były bokser jest trenerem Browna, a ponadto sam nagrał piosenkę \”If You Show Up\”, w której atakuje rywala swego podopiecznego. Z kolei 50 Cent organizuje walkę w Dubaju.

Do meczu ma dojść w nadchodzących tygodniach. Soulja Boy trenuje podobno pod okiem Floyda Mayweathera Jr.

Do konfliktu doszło przez… kobietę, Karrueche Tran.

Chris Brown to autor hitów \”Run It!\”, \”Kiss Kiss\” czy \”Forever\”. Ostatni longplay 27-latka, \”Royalty\”, ukazał się 18 grudnia 2015 roku. Amerykanin ze swoją ekipą OHB (Original Hood Bosses) wypuścił pod koniec kwietnia 2016 roku mikstejp \”Before da Trap: Nights in Tarzana\”. W 2017 roku powinniśmy doczekać się nowego albumu \”Lost & Found (Heartbreak on a Full Moon)\”.

Muzyk wywołał skandal, gdy w 2009 roku pobił swoją ówczesną dziewczynę, Rihannę. Został skazany na 5 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu i pół roku prac społecznych.

Soulja Boy to autor hitu \”Crank That (Soulja Boy)\” i platynowego, debiutanckiego albumu \”Souljaboytellem.com\” (2007). Dorobek Amerykanina zamyka longplay \”The DeAndre Way\” (2010).