Spider-Man śpiewa kolędy

21 grudnia 2018
ok. 1 minuta czytania

W animacji pojawia się żart na temat tego, że Spider-Man wyda płytę świąteczną. Okazuje się, że nie do końca był to żart. Do sieci trafiła własnie EP-ka przygotowana przez aktorów z animacji.

Na EP-kę trafiło pięć piosenek. „Spidey-Bells (A Hero’s Lament)” oraz „Up on the House Top” zaśpiewał Chris Pine, „Deck the Halls” wykonuje Jake Johnson, „Joy To The World” jest autorstwa Shameika Moore’a, a „The Night Before Christmas 1967” śpiewa Jorma Taccone.

Szefowa studia Sony, Amy Pascal, zapowiedziała ostatnio, że w drugiej części zobaczymy rozwiniecie wątku romantycznego pomiędzy Milesem Moralesem oraz Gwen Stacy. Producentka obiecała także, że w filmie pojawią się nowe kobiece postaci, wśród których będą Cindy Moon (znana też jako Silk) oraz Jessica Drew (znana jako Spider-Woman).

Bohaterem animacji „Spider-Man Uniwersum” nie jest Spider-Man, lecz Miles Morales, który zaprzyjaźnia się ze Spider-Manem i sam zostaje superbohaterem. A w każdym razie próbuje nim zostać. Niespecjalnie pomaga mu w tym jego nadopiekuńczy pracujący w policji ojciec. W filmie pojawi się też Gwen Stacy aka Spider-Gwen. W obsadzie głosowej znaleźli się Shameik Moore (Miles Morales), Chris Pine (Peter Parker), Jake Johnson (Peter B. Parker) Liev Schreiber (czarny charakter), Hailee Steinfeld (Spider-Gwen), Mahershala Ali (wujek Aaron), Brian Tyree Henry (ojciec Milesa), Luna Lauren Velez (mama Milesa, Rio) oraz Lily Tomlin (ciotka May).