Śpiewaj z Maroon 5

25 października 2017
ok. 1 minuta czytania

W nagraniu „Help Me Out” zespół wspiera Julia Michaels. Kolorowe, neonowe wideo z tekstem piosenki można znaleźć poniżej.

Nieco wcześniej Maroon 5 podzielili się całkiem świeżym utworem – „Whisky”. Refleksyjny numer swoim hiphopowym talentem okrasił A$AP Rocky. Jak to wypadło, można się przekonać poniżej.„Red Pill Blues” to już szósta studyjna płyta w dyskografii grupy, a pojawią się na niej gościnnie m.in. A$AP Rocky, LunchMoney Lewis oraz Julia Michaels. Na płycie znajdzie się 12 utworów, w tym znany już „What Lovers Do”, w którym śpiewa SZA. Utwór już przekroczył 81 milionów streamów na Spotifyu i ponad 42 miliony odtworzeń na YouTube. Longplay ukaże się 3 listopada. Płyta dostępna będzie również w wersji deluxe wzbogaconej o 6 utworów koncertowych.

Poprzedni album zespołu – „V” zadebiutował na 1. miejscu listy Billboard 200, a pochodzące z niego megahity „Sugar”, „Maps” i „Animals” znalazły się na szczycie listy singli.

Oto tracklista:
1. Best 4 U
2. What Lovers Do feat. SZA
3. Wait
4. Lips on You
5. Bet My Heart
6. Help Me Out with Julia Michaels
7. Who I Am feat. LunchMoney Lewis
8. Whiskey feat. A$AP Rocky
9. Girls Like You
10. Closure

Zespół Maroon 5 zdobył fanów chwytliwym brzmieniem, pobudzającym wokalem i charakterystycznymi rytmami. Grupa zdobyła pierwszą z trzech nagród Grammy jako najlepszy debiutujący artysta w 2005 roku. Do tej pory sprzedała ponad 20 milionów płyt na całym świecie.