Śpiewaj z Taylor Swift nową piosenkę

20 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Utrzymany w średnim tempie, elektroniczny w brzmieniu kawałek \”Gorgeous\” trafił już do serwisów streamingowych jak Spotify czy iTunes.

Do pobłyskującego syntezatorowymi dźwiękami nagrania, w którym Taylor Swift śpiewa o tym, jak zakochuje się w nieznajomym mimo, że ma już chłopaka, powstała też tekstówka. Wideo ze słowami piosenki można obejrzeć poniżej.To już trzeci numer z nowej płyty Taylor Swift. Album \”Reputation\” ukaże się 10 listopada. Wcześniej poznaliśmy kompozycje \”Look What You Made Me Do\” i \”…Ready For It?\”.

Przy realizacji albumu artystce pomagał Drake. Prawdopodobnie na krążku znajdzie się też kompozycja z udziałem Keshy.

Kilka dni temu Taylor Swift opublikowała aplikację \”The Swift Life\”. Jak opisuje gwiazda jest to rzecz kreatywna, angażująca; miejsce, gdzie użytkownicy będą mogli mieć lepszy kontakt ze sobą i z Taylor. Apka pozwala dzielić się wiadomościami i zdjęciami, słuchać muzyki, komentować, rozmawiać z przyjaciółmi i mieć dostęp do e-gadżetów związanych z wokalistką.

Wideo-zapowiedź aplikacji \”The Swift Life\” można znaleźć pod tym adresem.

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W ciągu 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów – więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Ostatni krążek, \”1989\”, miał premierę 27 października 2014 roku.