Sprawdź pierwszy singel Smolastego

29 lipca 2016
ok. 1 minuta czytania

– To utwór o silnej relacji oraz uczuciu do pewnej dziewczyny, z drugiej strony jest to walka z ciemniejszą stroną i pokusami miasta, które próbują to zniszczyć – tłumaczy raper. – Utwór ma przesłanie, że mimo popełnionych błędów, cały czas czekam i wierzę w otrzymanie drugiej szansy.

Singel wyprodukowany przez Smolastego i OLKA został zobrazowany teledyskiem, za który odpowiedzialna jest ekipa H D S C V M. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Smolasty to urodzony w 1995 roku wokalista, producent i autor tekstów pochodzący z Warszawy. Wśród swoich muzycznych idoli wymienia reprezentujących kanadyjską scenę muzyczną: duet Majid Jordan, Drake’a czy PARTYNEXTDOOR, a także pochodzącego z Los Angeles Kid Inka, którego ceni za podejście do muzyki i stawia sobie za przykład.

Do tej pory znany był z kooperacji z innymi artystami. Ma na koncie wyprodukowanie całego albumu „Lot022” Kaza Bałagane. Jego utwór „Znowu nie ma jej” nagrany z duetem producenckim MXF spotkał się z dużym uznaniem zarówno wśród internautów jak i części rozgłośni radiowych. Dotychczasowy dorobek artystyczny Smolastego zamyka wydany własnym sumptem mikstejp „Mr Hennessy”.