St. Vincent gra The Beatles

31 sierpnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Cover powstał na potrzeby kampanii reklamowej Tiffany, w której udział bierze wokalistka i gitarzystka. Spotu z przeróbką hitu z 1967 roku w wykonaniu rockmanki można sprawdzić pod tym adresem.

Jednym z symboli firmy Tiffany, znanej chociażby z filmu „Śniadanie u Tiffany’ego” z Audrey Hepburn, jest zarejestrowany jako znak towarowy kolor Tiffany Blue.

St. Vincent w czerwcu wypuściła nowy singel „New York”, a ostatnio zaprezentowała na żywo w Tokio numer „LA”.

W niedawnym wywiadzie gwiazda wyznała, że kończy prace nad nową płytą, na której gościnnie pojwi się jej była dziewczyna, Cara Delevingne. Jednocześnie Annie Clark, jak naprawdę nazywa się artystka, poinformowała, że zajmie się reżyserią adaptacji powieści „Portret Doriana Graya” Oscara Wilde’a.

Dorobek St. Vincent, zamyka imienny album, który ukazał się w lutym 2014 roku. Artystkę można było usłyszeć na nowej płycie The Chemical Brothers, „Born in the Echoes” (2015). Amerykanka ostatnio wyreżyserowała film „The Birthday Party”, którego premiera odbyła się podczas ostatniego festiwalu Sundance Film Festival. Ponadto była ambasadorką Record Store Day 2017, podczas którego ukazał się charytatywny 7-calowy singel nagrany wspólnie z Johnem Legendem.