Stalley, Kindness i Nosowska z elektronicznym projektem w Warszawie

4 marca 2015
ok. 2 minut czytania

Stalley jest amerykańskim raperem, który jesienią 2014 roku wydał świetnie przyjęty debiutancki album w wytwórni Ricka Rossa, Maybach Music Group. Kawałków z „Ohio” z pewnością nie zabraknie na warszawskim koncercie Stalleya, a i fani starszych mikstejpów nie będą zawiedzeni. Raper potwierdzał swoje świetne umiejętności gościnnymi występami u takich tuzów, jak Wale, Ricka Ross, czy Curren$y, a jego koncerty to zawsze potężna dawka dobrego hip-hopu.

Kindness to brytyjski wokalista, który naprawdę nazywa się Adam Bainbridge. Hołdując najlepszym tradycjom R&B, synthpopu czy disco, a przy okazji nie unikając nowoczesnych patentów, Kindness prowadzi słuchacza do krainy, w której o muzyce decyduje serce. Muzyk wydał w zeszłym roku świetnie przyjęty album „Otherness” i ma na koncie m.in. współpracę z Robyn i Kelelą, remiksy dla Blood Orange i Röyksopp, a także teledyski dla Grizzly Bear czy Williama Onyeabora.

Nosowska pojawi się ze specjalną, elektroniczną odsłoną swojego repertuaru. Artystka wykona wczesne numery i najnowsze piosenki w odświeżonym, elektronicznym wydaniu. Na scenie wokalistkę wspomogą Smolik i Paweł Krawczyk.

Udział potwierdzili ponadto m.in. Brandt Brauer Frick, Catz 'N Dogz, Electric Wire Hustle, duet HV/Noon, Ptaki oraz Steve Nash z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną i polskimi turntablistami.

W centrum stolicy w ciągu 3 dni na 5 scenach usłyszycie ponad 30 artystów w unikatowych kooperacjach, na niezwykłych koncertach i w porywających setach oraz live-actach.

Bilety do kupienia pod tym adresem.