Stay+ i Redinho na Burn Selector Festival

1 marca 2012
ok. 1 minuta czytania

Z tygodnia na tydzień duet Stay+ budzi coraz większe emocje, już przez sam fakt, że niewiele o nich wiadomo. Nie jest nawet pewne, czy rzeczywiście w zespole jest tylko dwóch członków, bo wszelkie informacje są usuwane, a znalezienie ich zdjęć graniczy z cudem. Mocno eksperymentalna elektronika, brudna jak podłoga klubu Factory po całonocnym ravie pojawia się zarówno na oficjalnych wydawnictwach, jak i w formie klipów na YouTube, które Stay + sami przygotowują.

Redinho jest czołowym przedstawicielem wytwórni Numbers, dla której nagrywają m.in. Jamie xx i Deadboy. Jako producent Redinho biega od glitchu, przez IDM do niedających wytchnienia syntezatorowych bangerów, jak choćby w tytułowym nagraniu z ostatniego singla „Stay Together”. Stały gość elektronicznych audycji na antenie BBC Radio 1, odkryty jeszcze za czasów, kiedy nocami rządziła tam Mary Anne Hobbs. Pracuje nad debiutanckim albumem, którego możemy spodziewać się w ciągu najbliższych miesięcy.

Wcześniej udział potwierdzili Hadouken!, Magnetic Man, Disclosure, Com Truise, Totally Enormous Extinct Dinosaurs oraz Niki & The Dove.

Impreza dobędzie się 1 i 2 czerwca na krakowskich Błoniach.

Ceny biletów:
Karnet 2 dni – 200 zł
Bilet jednodniowy – 135 zł