Steel Panther potrzebuje pomocy przy „All You Can Eat”

31 października 2013
ok. 1 minuta czytania

Kapela rozpoczęła kampanię, której celem jest zebranie środków na realizację materiału. Szczegóły akcji, w ramach której sympatycy będą współfinansować longplay, znajdują się pod tym adresem.

Premiera wydawnictwa planowana jest na wiosnę 2014 roku. Pierwszym singlem z krążka jest „Party Like Tomorrow Is The End of the World”. Wideo do piosenki można znaleźć tutaj.

Jeszcze przed wydaniem „All You Can Eat”, kapela po raz pierwszy zawita do Polski. 24 lutego 2014 roku Steel Panther wystąpi w warszawskiej Proximie. Bilety w cenach 80 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu) do nabycia na m.in. shop.metalmind.com.pl, ticketpro.pl, ebilet.pl, ticketportal.pl, eventim.pl oraz biletin.pl.

Zespół znany jest z parodiowania gwiazd rocka i metalu z lat 80., ich styl charakteryzują długie, tapirowane włosy i kiczowate, przerysowane stroje. Formacja powstała w 2000 roku i ma na swoim koncie trzy albumy studyjne oraz wydawnictwo DVD. Początkowo nazywali się Metal Skool, potem Metal Shop, aby ostatecznie przyjąć nazwę Steel Panther. Ich dorobek zamyka „Balls Out” z 2011 roku.