Steve Aoki i Pendulum z setem na Ursynaliach

31 stycznia 2013
ok. 1 minuta czytania

Steve Aoki to amerykański DJ i producent muzyczny, założyciel wytwórni muzycznej Dim Mak Records. Electro-house’owy twórca na koncie ma jeden album „Wonderland” z gościnnym udziałem LMFAO, Kida Cudiego, Travisa Barkera z blink182 czy Riversa Cuomo z Weezer.

Formacja Pendulum powstała w 2002 roku w Perth, z czasem przeniosła się na dobre do Wielkiej Brytanii. Grupa zadebiutowała singlem „Vault” w 2003 roku. Po opublikowaniu kilku kolejnych singli, Pendulum wydał w 2005 roku płytę, „Hold Your Colour”. Drugi album bandu, „In Silico” ukazał się w 2008 roku, a jego następca – „Immersion” w maju 2010. Na Ursynaliach wystąpią z setem DJ-skim.

Audioshock to młoda elektroniczno-rockowa brytyjska formacja, która właśnie pracuje nad debiutanckim longplayem. Rozgłos kwartetowi przyniósł singel „Skyline”.

Poprzednio ogłoszone zagraniczne gwiazdy to: Bullet for My Valentine, Soilwork oraz Dead by April. Te zespoły nie gościły dotąd w Polsce. Wśród artystów Ursynaliów 2013 znaleźli się również: TSA, Luxtorpeda, Jelonek, HIM, Royal Republic, Five Finger Death Punch.