Stwórz wiosenny teledysk z Ørgankiem

20 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

– Wiosna wybuchła mi prosto w twarz, z nosa leci mi krew. Jestem taki nieodporny jak zmienia się czas, budzą się wrzody, ja znowu źle śpię. Może trochę więcej piję, może trochę mniej jem ale ja wam mówię: jest dobrze, jest dobrze, jest dobrze ale nie najgorzej jest – śpiewa Tomasz Organek w kolejnej piosence promującej album „Czarna Madonna”.

Fani mają 3 dni, by być współtwórcami wideo do piosenki.

– Od teraz przez kolejne 72 godziny czekamy na: zdjęcia (format dowolny, plik JPG), jedna osoba może nadesłać maksymalnie 3 zdjęcia; i / lub wideo, maksymalnie 20 sekund, jedna osoba może przysłać max. 1 nagranie wideo – zachęcają artyści. – Wybrane materiały zostaną wykorzystane w teledysku do piosenki „Wiosna”. Filmy i/lub zdjęcia wyślij na adres: [email protected] do 23 marca 2017 r. do godziny 11:29.

Teaser akcji „Wiosna” można znaleźć pod tym adresem.

Premiera teledysku odbędzie się 1 kwietnia podczas koncertu w warszawskim klubie Palladium i na YouTube.

Ørganek to kwartet sygnowany nazwiskiem lidera, autora muzyki oraz tekstów, Tomasza Organka. Debiut zatytułowany debiut „Głupi” został znakomicie przyjęty i pokrył się platyną. Z krążka pochodzą single „Nie lubię” i „Kate Moss”. Tomasz Organek był członkiem projektu Męskie Granie Orkiestra, z którym stworzył hit „Wataha”. Zespół supportował Muse na ostatnim koncercie w Krakowie. Album „Czarna Madonna” ukazał się 4 listopada 2016 roku.