Suicidal Tendencies i Agnostic Front zagrają w Warszawie

19 lipca 2016
ok. 2 minut czytania

Suicidal Tendencies będzie w styczniu promować swój nowy, nagrany z Dave’m Lombardo album zatytułowany „The World Gone Mad”.

To jedna z tych kapel, których koncertu nigdy nie zapomnisz. Dynamit na scenie, gigantyczna charyzma Mike’a Muira, wspaniałe umiejętności jego kumpli instrumentalistów, składają się na niesamowity show, w którym jest miejsce na crossover, którego Suicidal Tendencies są współtwórcami, thrash metal oraz soczysty hardcore. Kalifornijska grupa jest na scenie już od 35 lat. Na koncie ma tak niezapomniane albumy jak „Join The Army” czy „Lights…Camera…Revolution!” i hity kalibru „Trip At The Brain”, „Institutionalized”, „Possessed To Skate”, „You Can’t Bring Me Down”, „War Inside My Head”. Pomimo długiego stażu Suicidal Tendencies nic nie traci na jakości, zaś Mike w swoich tekstach nie złagodniał nawet odrobinę i wciąż bezlitośnie piętnuje złe rzeczy, które dzieją się na świecie. Zawsze szczerzy w swym przekazie i zawsze niesamowici na scenie.

Zawsze w kontrze do establishmentu polityczno-biznesowego, zawsze po stronie niesprawiedliwie traktowanych i piętnujący wszelkie zło, jakie dzieje się na świecie. Oraz bezgranicznie zakochani w rodzinnym Nowym Jorku, szczególnie z czasów, gdy w mieście mekką dla kapel niezależnych był niezapomniany klub „CBGB”. Oto Agnostic Front, jedna z największych legend hard core’a i hardcore punka.

„Victim In Pain”, „Cause For Alarm”, „Liberty And Justice For…” – trzy pierwsze albumy kapeli dowodzonej od ponad 30 lat przez niezmordowanych Vinny’ego Stigmę i Rogera Mireta, to pomnikowe płyty gatunku. Ale Agnostic Front nie jest zespołem spoczywającym na laurach albo odcinającym kupony. Nowojorska formacja ciężko pracuje i regularnie dostarcza fanom nowej muzyki. W 2015 roku kapela wydała świetnie przyjęty materiał „The American Dream Died”, wyprodukowany przez młodszego brata Rogera, Freddy’ego Criciena, wokalistę Madball. Promowali go już w Polsce na, jak zawsze megaenergetycznych koncertach z dziesiątkami fanów robiących stage diving, oczywiście za przyzwoleniem i ku uciesze zespołu. W styczniu promować będą go raz jeszcze.

Bilety: 110 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu.