Suicidal Tendencies prezentują klip „All Kinda Crazy”

2 stycznia 2019
ok. 2 minut czytania

7 września 2018 roku ukazał się nowy album formacji Suicidal Tendencies, zatytułowany „STill Cyco Punk After All These Years”. Płyta wyjątkowa, bo zawierająca nagrany na nowo materiał z krążka „Lost My Brain (Once Again!)”, który pierwotnie ukazał się w 1995 roku i był solowym dziełem lidera Suicidal Tendencies, Mike’a Muira.

Zespół udostępnił właśnie teledysk promujący płytę, który powstał do utworu „All Kinda Crazy”. Klip to dzieło Olega Rooza, który w listopadzie podróżował z zespołem i rejestrował występy ST w Europie.

– Chociaż od trzynastu lat byłem w Suicidal Tendencies, robiłem rzeczy o których nawet nie śniłem, że będzie mi dane – mówi Mike. – Ciągle zbyt często było trudno sobie z tym poradzić. Ta pierwotna miłość do muzyki sprawiła, że chciałem nagrać płytę punkową, ale w tamtym czasie nie czułem, aby to mogła być płyta Suicidal Tendencies.

„STill Cyco Punk After All These Years” to nowa odsłona tych kawałków, do tego zostały one teraz zarejestrowane z legendarnym perkusistą Dave’em Lombardo. To jest płyta pełną Cyco Punka, który za sprawą brutalnej gry Lombardo został wzniesiony na nowy poziom, by miażdżyć z jeszcze większa siłą.

– Czułem, że to nie tylko może, ale wręcz powinien być album Suicidal Tendencies. Nie w stylu retro, ale przenosząc go o 25 lat w przód i czyniąc go współczesnym albumem Cyco Punk. To było niezwykle niebezpieczne po tylu latach, ale do cholery, uwielbiam te piosenki i bardzo dobrze je czuje. Być może zaskakująco mocniej, niż wtedy, gdy miałem trzydzieści lat. Muzyka trafia do mnie mocno, a teksty jeszcze mocniej – kontynuuje Mike. – Życie zabiera cię w miejsca, w których czasem nie chcesz być. Wiem o tym bardziej, niż chciałbym to przyznać. Ale to doprowadziło mnie tu, teraz i jestem z tego bardzo dumny. I jak na ironię, płyta nie będąca albumem Suicidal Tendencies, stała się najbardziej suicidalową ze wszystkich.

Lista utworów „STill Cyco Punk After All These Years”:
1. I Love Destruction
2. F.U.B.A.R.
3. All Kinda Crazy
4. Sippin’ From the Insanitea
5. Its Always Something
6. Lost My Brain…Once Again
7. Nothin’ To Lose
8. Gonna Be Alright
9. Ain’t Gonna Get Me
10. All I Ever Get
11. Save A Peace For Me

Q