Sung Kang na plakacie „Szybkich i wściekłych 9”

5 lutego 2020
ok. 1 minuta czytania

Ponieważ twórcy serii „Szybcy i wściekli” nie przejmują się prawami fizyki, postanowili nie przejmować się także tym, że zmartwychwstanie jest jedynie koncepcją religijną. Choc Han Lue zginął pojawia się ponownie w zwiastunie „Szybkich i wściekłych 9”. Trudno wiec dziwić się, że bohater zraz po prezentacji zwiastuna trafił także na plakat.

W roli głównej w filmie „Szybcy i wściekli 9” ponownie zobaczymy Vina Diesela. Poza nim w filmie pojawią się także Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Lucas Black, Sung Kang oraz John Cena. W obsadzie znajdują się także Michael Rooker, Ludacris, Charlize Theron, Helen Mirren, Finn Cole, Nathalie Emmanuel, Anna Sawai, Lex Elle, Ozuna i Cardi B.

Scenarzysta Chris Morgan, który pracował przy wszystkich częściach samochodowej sagi od czasów obrazu „Szybcy i wściekli: Tokio Drift” z 2006 roku musiał zrezygnować ze względu na konflikt terminów. Twórca pracował bowiem nad spin-offem „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”, którego bohaterami są postacie odtwarzane przez Dwayne’a Johnsona i Jasona Stathama. Scenariusz pisze więc Daniel Casey, który ma na koncie film „Kin”.

Obraz „Szybcy i wściekli 9” trafi do kin 22 maja 2020 roku. Za kamerą ma staje Justin Lin.