Surrealistyczny teledysk Seleny Gomez i Trevora Daniela

14 lipca 2020
ok. 1 minuta czytania

Pod koniec czerwca Travor Daniel opublikował remiks utworu z udziałem Seleny Gomez. Teraz artyści zaprezentowali teledysk, który nakręcili w warunkach kwarantanny. Zaczyna się dość zwyczajnie, od ujęć artystów śpiewających piosenkę na Instagramie. Później jednak pojawiają się efekty specjalne i animacja komputerowa. Za reżyserię odpowiadają Vania Heymann i Gal Muggia.

– Kiedy po raz pierwszy usłyszałam piosenkę, spodobało mi się, że mówi o rzeczach, których się kurczowo trzymamy, o naszych rutynach – wyjaśniała wcześniej Selena.- Sama głośno mówię o moich osobistych doświadczeń w podejmowaniu decyzji, które niekoniecznie są dla mnie zdrowe.

\”Past Life\” to drugi singiel z debiutanckiej płyty Trevora Daniela \”Nicotine\”, który ukazał się w marcu 2020 roku.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej ostatni krążek, \”Rare\”, miał premierę 10 stycznia 2019 roku. Ostatnio zagrała w filmach \”Truposze nie umierają\” Jima Jarmuscha i \”W deszczowy dzień w Nowym Jorku\” Woody\’ego Allena. Użyczyła też głosu w animacji \”Doktor Dolittle\”.