Susan Sarandon i Danny Glover w klipie Julii Stone

29 października 2020
ok. 1 minuta czytania

Płyta \”Sixty Summers\” ukaże się 19 lutego 2021. Już teraz można obejrzeć klip do singla \”Dance\”.

Wideo do singla \”Dance\” zostało wyreżyserowane przez Jessiego Hilla – wieloletniego współpracownika Julii Stone, który jest także odpowiedzialny za obrazek do poprzedniego utworu \”Break\”. W nagraniach do nowego klipu udział wzięli m.in. Susan Sarandon i Danny Glover. Ukazuje on chwilę niepewności, podsyconą podekscytowaniem, które niemal oszałamia przed zbliżającym się spotkaniem.

– Stworzenie tego klipu było dla mnie bardzo ważne, szczególnie dziś, kiedy możliwość spotkania z drugim człowiekiem jest dla nas tak ważna… i trudna – mówi Jessie Hill. – Ta opowieść doskonale odzwierciedla nasze czasy.

Nowe single zwiastują diametralną zmianę stylu Julii Stone, znaną do tej pory z brzmień o charakterystyce folkowej, a także ze współpracy ze swoim bratem Angusem, tworząc formację Angus & Julia Stone. Za sprawą singla \”Big Jet Plane\” duet osiągnął komercyjny sukces i otrzymał wiele nagród muzycznych. Angus i Julia wydali razem 4 albumy, z których dwa okryły się platyną, co ugruntowało ich wysoką pozycję wśród czołowych, indie-folkowych artystów na świecie.